Farebné UV gély
25.10.2017
Kategorie: Články, Recenzie

Farebný UV gél Fantasy Pastel – Purple

Odolný a flexibilný UV gél Fantasy Pastel

Upravené nechty sú v dnešnej dobe samozrejmosťou. Každá žena by sa o seba mala starať. Najobľúbenejšou metódou úpravy nechtov je jednoznačne použitie UV gélu. Farebný UV gél Fantasy Pastel – Purple je ideálnym kandidátom.

UV gél Fantasy Pastel – Purple >>

Farebný UV gél Fantasy Pastel - Purple

Pyšní sa výbornou priľnavosťou, vďaka ktorej sa môže hrdo rovnať UV gélom profesionálnej kvality. UV gél Fantasy Pastel – Purple nielenže dobre drží na podklade – či už sa jedná o prírodné nechty alebo nechtové tipy – ale zároveň dlho vydrží a skvelo sa s ním pracuje. Do gélu je možné vmiešať rôznorodé zdobenia, rovnako tak ho môžete ľubovoľne namixovať s inými gélmi a vytvoriť tak nové odtiene.

Farebné  UV gély >>

Farebný UV gély

Dobrou správou je, že v UV géli Fantasy Pastel – Purple nenájdete kyselinu, vďaka čomu gél neškodí nechtom ani nechtovej platničke. Nemusíte sa preto báť, že by nechty pod vrstvou gélu trpeli alebo sa ničili. Čerešničkou na torte je vysoká pigmentácia, ktorá vás milo prekvapí, a stredne hustá viskozita, ktorá umožňuje jednoduché nanášanie. Krásny purple odtieň je nenápadný, ale napriek tomu elegantný.

GELOVE-NEHTY-MODELACIA-NECHTOV