5.4.2016
Kategorie: Články

Gelové nechty

Gélové nechty – nová úroveň krásy!

Snáď každá žena túži po dokonalej pleti bez jedinej vrásky, pevnom tele bez celulitídy, krásne upravených vlasoch žiariacich zdravím a leskom a po dlhých nechtoch, ktoré sú onou poslednou bodkou za perfektnou vizážou. Bohužiaľ nie každej žene boli dané do vienka zdravé, dlhé nechty, ktoré by sa stali jej vizitkou. Nie je prekvapením, že veľa žien spolieha na gélové nechty, ktoré hravo vyriešia nepríjemnú lámavosť nechtov a svojim vzhľadom sa len ťažko dajú odlíšiť od tých prírodných.

Gelové nechty doma >>

Gélové nechty – kedy áno a kedy radšej nie

S gélovými nechtami sa vaše ruky stanú ozdobou!

Aj keď sú gélové nechty hojne rozšíreným pojmom, o ktorého existencii vie snáď každá, nájdu sa medzi vami také, ktoré o nich pochybujú. Majú strach, že gélová aplikácia bolí, že gélové nechty ničia zdravie a považujú ich za gýč, ktorý sa do bežného života nehodí. Omyl. Gélové nechty môžu mať veľa podôb a záleží na konkrétnej žene, ktorej úprave dá prednosť. Dajú sa vymodelovať skutočne extravagantné nechty dosahujúce úctyhodných dĺžok, rovnako tak sa ale dá vytvoriť prirodzene dlhá manikúra, o ktorej by ste si na prvý pohľad netrúfali tvrdiť, že je umelá.

Zdobenie nechtov >>

Gélové-nechty-nová-úroveň-krásy

Gélové nechty – kedy áno a kedy radšej nie?

Gélové nechty sú síce veľkým lákadlom a ideálnou príležitosťou, vďaka ktorej si žena bude pripadať upravená v každej situácii, avšak ich aplikácia rozhodne nie je vhodná pre každú ženu. Gélovky si môže dovoliť len žena, ktorá disponuje zdravými nechtami. Rovnako nie sú vhodné pre ženy liečiace sa antibiotikami či ženy, ktoré vzhľadom k svojmu zdravotnému stavu podstupujú chemoterapiu. Gélové nechty sa neaplikujú ani v prípade, kedy sú nechtové lôžka napadnuté plesňou či sú vlastné nechty veľmi lámavé. Nechty je potrebné najskôr dostatočne spevniť prísunom vitamínov a minerálov. Tie sa dajú voľne kúpiť v lekárni, je možné použiť aj výživné krémy a olejčeky na prírodnej báze – s touto voľbou rozhodne neurobíte chybu.

Starostlivosť o nechty >>

S gélovými nechtami sa vaše ruky stanú ozdobou

Ako sa starať o gélové nechty

Životnosť gélových nechtov je približne 3-4 týždne. Po túto dobu budú krásne a budú svoju nositeľku zdobiť. Následne je ale potrebné gél doplniť novým, čo už nie je tak finančne náročné, pretože doplnenie gélu je v mnohých nechtových štúdiách lacnejšie než celá modelácia. Nechty je potrebné upraviť aj vtedy, keď sa napríklad zlomia, kúsok nechta sa odštipne, prípadne odpadne celý necht – aj v takej situácii je na mieste navštíviť manikérku. Ak chcete, aby vaše nechty zostali krásne čo najdlhšie, vyvarujte sa priamemu kontaktu s čistiacimi prostriedkami. Samozrejme to neznamená, aby ste sa vyhýbali domácim prácam, ale nie je na škodu použiť v priebehu upratovania gumové rukavice. Ďalšie pravidlo týkajúce sa gélových nechtov je, aby ste si ich nestrihali, ale iba pilovali vhodným pilníčkom.

GELOVE-NEHTY-MODELACIA-NECHTOV