gelo-nechty-v-kurze
24.6.2015
Kategorie: Články

Gelové nehty v kurze

Aké odtiene gélových nechtov sú teraz v kurze?

Pre väčšinu žien predstavuje úprava nechtov samozrejmú činnosť, pri ktorej sa odreagujú, pobavia a zároveň spestria svoj celkový vzhľad. Nie je sa preto čomu diviť, že stále viac z nich pravidelne navštevuje kozmetické štúdia, kde si pod profesionálnym dohľadom nechávajú modelovať gélové nechty. Najmä ženy, ktorých nechty pri práci vyniknú a sú viac na očiach, si na ich vzhľade a dokonalej úprave dávajú oveľa viac záležať. Ak aj vy patríte medzi tie, ktoré starostlivosť o nechty baví, robíte to so záujmom a radosťou, nebojíte sa experimentov a po hlave sa púšťate do nových vzorov, farieb či motívov, určite máte prehľad o tom, čo sa kedy nosí.

gelove-nechty-doma

Tovar pre gelové nechty >>

Pre ženy, ktorým sa nepáči výstrednosť

Tlmené farby boli, sú a stále budú v kurze, skrátka nikdy nevyjdú z módy. Tento fakt ocenia predovšetkým ženy, ktoré nerady pútajú pozornosť, nepáči sa im prílišný záujem, ale zároveň chcú vyzerať upravene aj čo sa ich nechtov týka. Minimalizmus v nechtovom odvetví je stále žiadanejší, a preto sa mu rozhodne nemusíte vyhýbať. Navyše, ak sa vám páčia tlmenejšie a zdržanlivejšie odtiene, určite budete mať z čoho vyberať! Hnedá, telová, sivá či tmavo zelená farba na vás určite neupozorní, ale zároveň vašim nechtom dodá príjemný vzhľad a upravený dizajn. Medzi netradičné, ale stále obľúbenejšie odtiene patria kovový či modrosivý, u ktorých je lesk viac než žiaduci! Nebojte sa, že by tieto farby pôsobili nudne, ba naopak – aj keď nepritiahnu toľko pozornosti, pár zvedavých pohľadov si určite ukradnú.

gelove-nehty-foto-1

Pre ženy, ktoré chcú vyniknúť

Úplným opakom a protipólom sú ženy, ktorým pozornosť rozhodne nevadí, ba naopak je pre nich veľmi príjemná. Tie sa určite nebudú brániť výraznejším farbám, ktoré na ich nechtoch doslova vyniknú a o pozornosť a obdivné pohľady určite nebude núdza. Dostupných je stále viac pestrejších a krikľavejších odtieňov, ktoré stoja za vyskúšanie a možno si ich zamilujete aj vy! Nechajte svoje ruky rozžiariť optimizmom, navyše pokiaľ farbu laku zladíte s doplnkami, získate úplne dokonalý vzhľad.

nechty-recenzie

Červená farba je nesmrteľná

Žiadna iná farba, než práve červená, nepôsobí tak sexy a sebavedomým dojmom. Predstavuje nesmrteľnú klasiku rovnako ako červeno zafarbené pery. Avšak ani v oblasti gélových nechtov nie je červený odtieň pre všetkých, preto pokiaľ ani vám červená príliš nevonia, bojíte sa jej výraznosti či sa vám jednoducho nepáči, siahnite s pokojným srdcom po oranžovej.

gelove-nechty-blog

GELOVE-NEHTY-MODELACIA-NECHTOV