10.7.2015
Kategorie: Články, Recenzie

Gélové, živicové alebo prírodné nechty

Gélové, živicové alebo prírodné nechty, ktorý variant je najžiadanejší?

Pozrite sa na svoje nechty: V akom sú stave? Zdobí vaše ruky dokonalá manikúra, alebo sa vám naopak naskytol pohľad na ohryzené nechty s popraskaným najmenej mesiac starým lakom, ktorý skôr pomaly doznieva, než aby vám lichotil? Ak sa prikláňate skôr k druhému variantu, je na čase s týmto nepekným stavom niečo urobiť! Uvedomte si, že denne stretnete množstvo ľudí, ktorým podáte ruku. Nehanbíte sa za stav vašich nechtov? Aj keď si to možno neuvedomujete, pretože nechty považujete za miniatúrnu časť tela, verte, že ľudia si ich všímajú a urobia si o vás obrázok už v priebehu prvých 10 sekúnd. Vaše ruky by mali byť vašou vizitkou, za ktorú by ste sa rozhodne nemali hanbiť, ba naopak – mali by ste ich pyšne ukazovať okoliu, aby bolo jasné, že sa o seba staráte!

akrylove-nechty

Pre čo sa rozhodnúť?

Keď sme už pri úprave nechtov, ponúka sa vám niekoľko variantov, medzi ktorými si môžete vyberať. Najjednoduchšou možnosťou sú nesporne prírodné nechty, o ktoré sa nemusíte zložito starať. Stačí, keď sa raz za čas zbavíte nechtovej kožtičky, skrátite ich, dostatočne opilujete a prípadne nalakujete. Druhým, možno najobľúbenejším variantom, sú gélové nechty, ktoré si môžete urobiť sama doma, alebo sa zveriť do starostlivosti kozmetičky, ktorá vám ich vymodeluje. Do tretice všetko dobré – sú tu nechty živicové, ak chcete akrylové, ktoré sú hneď za gélovými veľmi obľúbenou a žiadanou možnosťou, ako dosiahnuť dokonalého vzhľadu vašich nechtov.

gelove-nechty

P.Shine

P.Shine je v skutočnosti starostlivosť o prírodné, nijak neupravované nechty. Tejto možnosti dávajú prednosť predovšetkým ženy, ktoré sú so stavom svojich prírodných nechtov viac než spokojné a zároveň nemajú rady výstrednosť. A čo P.Shine znamená? Jedná sa o techniku, pri ktorej sa pomocou včelieho vosku vykonáva zaleštenie prírodného nechta. Zároveň sa tým prekrví nechtová platnička, vďaka ktorej je zaručený zdravý rast nechta.

P Shine na nechty >>

Akrylové nechty

Najväčšou výhodou akrylových nechtov je fakt, že sú rýchlo vytvrdené a tým pádom aj oveľa pevnejšie. Nepríjemnou súčasťou ich aplikácie je zápach, ktorý môže vyvolať alergické reakcie, ktoré sú ale veľmi individuálnou záležitosťou. Avšak súčasná technológia ide dopredu míľovými krokmi a existujú akryly bez zápachu. Nehodia sa na mäkké či poškodené nechty.

Akrylové nechty >>

Gélové nechty

Gélové nechty sú najobľúbenejším variantom. Drvivá väčšina žien má na rukách práve tento variant. Gélové nechty sú oproti akrylovým lepšie v tom, že sú oveľa pružnejšie, zároveň aj tenšie a prirodzenejšie. Aj vlastný vzhľad gélových nechtov je oproti akrylovým prirodzenejší a možno práve preto sú tak žiadané. 

Gelové nechty >>

GELOVE-NEHTY-MODELACIA-NECHTOV