15.7.2015
Kategorie: Články, Recenzie

Magnetické zdobenie nechtov

gelove-nechty

Magnetické zdobenie nechtov, čiže nebojte sa skúsiť niečo nové!

Všetko staré vás raz za čas omrzí. Ak ste pravidelnými návštevníčkami kozmetických salónov a umelé nechty nie sú pre vás ničím netypickým, určite máte za sebou aj celý rad experimentov čo sa zdobenia nechtov týka. Francúzska manikúra je síce stále považovaná za akúsi stálicu vo variantoch nechtovej kozmetiky, ale pokiaľ si ju necháte urobiť niekoľko mesiacov po sebe, jej elegantný vzhľad a jednoduchosť, v ktorej sa skrýva krása, sa vám skrátka prestane páčiť, či chcete alebo nie. To isté platí aj v prípade jednofarebného zdobenia, ktoré sa teší veľkej obľube, ale za čas vám tento štýl príde nudný, nezábavný a neživý. 

Magnetické nechty

Už ste počula o magnetickom zdobení nechtov?

Ak aj vás omrzelo stále rovnaké zdobenie vašich nechtov a zatúžili ste po zmene, ktorá by vám do života vniesla opäť niečo nové, vsaďte na novinku, ktorá si získava srdcia stále väčšieho počtu žien. Reč je o magnetickom zdobení nechtov, ktoré prináša revolúciu v nechtovej kozmetike. Verte alebo nie, ale je to veľmi jednoduché. Keď ho raz vyskúšate, určite začnete zastávať názor, že je to obdobné ako klasické lakovanie nechtov, čo nepredstavuje obzvlášť zložitú úlohu, aj keď vyžaduje štipku zručnosti. Originálne vzory vás dokážu nadchnúť už na prvý pohľad, upútajú pozornosť nielen vás, ale aj vášho okolia. Všetko, čo je na to potrebné, sú špeciálne laky a magnetická zdobička. Zvyšok už zostáva na unikátnom patente.

Magnetické laky na nechty >>

Kúzlo v priebehu pár sekúnd!

Na magnetické zdobenie nechtov sa používa buď lak, ale je možné zavolať si na pomoc gél. Nech už sa rozhodnete pre to, či ono, oba varianty v sebe obsahujú unikátne patentované kovové pigmenty. Nebojte sa, nejedná sa o nič nebezpečného či zdraviu škodlivého, preto sa tejto novinke nemusíte oblúkom vyhýbať. Inak povedané, hneď ako sa na nechty nanesie farebná vrstva laku či gélu, nechty sa následne vložia pod upravený magnet a potom stačí počkať len pár sekúnd, než bude dielo hotové. Áno, je to takto rýchle! Na výslednom reliéfe sa podieľa typ magnetu.

magneticke-gelove-nechty

Gél alebo lak, čiže pre čo sa rozhodnúť?

Zaujal vás variant magnetického lakovania nechtov a teraz premýšľate, či siahnuť po géle, či radšej dať prednosť laku? V skutočnosti nemáte veľmi na výber. Prečo? Na domáce použitie, kedy sa do úpravy vašich nechtov pustíte na vlastnú päsť, sa môžu použiť len magnetické laky. Čo sa nanášania týka, nečakajte nič zložitého a nechty si nalakujte tak, ako ste zvyknuté pri klasických lakoch na nechty. Okrem tohto laku potrebujete len zdobiaci magnet s nastavenou šablónou a to je všetko, nič viac, nič menej. Gélový variant je určený do profesionálnych nechtových štúdií, ich nanášanie sa od klasických gélov v ničom neodlišuje.

Magnetické ÚV Gély na nechty >>

GELOVE-NEHTY-MODELACIA-NECHTOV