9.11.2015
Kategorie: Nezařazené, Recenzie

P. Shine manikúra

p-shine-na-nechty (1)

Prirodzená a zdravá manikúra P – Shine

Ruky sú jednou z prvých vecí, ktoré si na nás ostatní ľudia všimnú. A ich zdravie a úprava by mali byť samozrejmosťou. Navyše trend dnešnej doby sa vracia k jednoduchosti a prírode. Preto je P – Shine voľbou číslo jedna.
Táto veľmi známa technika je vhodná pre ženy, ktoré túžia po pevných a krásnych nechtoch, bez chemického zásahu, vyžadujú kratšiu dĺžku a potrebujú regeneráciu. Vďaka prírodnému zloženiu ju môžu využiť aj ľudia trpiaci alergiami.


Metóda P-Shine vznikla v Japonsku, ale veľmi rýchlo sa rozšírila po celom svete.

U nás sa teší veľkej obľube, vďaka prirodzenému lesku a trvanlivosti aplikácie. Práve vďaka rýchlosti a decentnému vzhľadu je často vyhľadávanou manikúrou aj pre mužov.
Poškodené, lámavé alebo slabé nechty dokáže technika P – Shine priviesť k životu. Dodá im toľko potrebné vitamíny a za necelú pol hodinu budú vyzerať ako nové. Manikúra je plne prírodná a nemusíte sa báť, že by nechty nejako poškodila. Naopak dokonale ich spevní a ochráni pred vonkajšími vplyvmi, ktoré denne poškodzujú ich vzhľad.


Opakovaná aplikácia je navyše odporúčaná. Koreň nechta je priebežne regenerovaný a dokáže tak produkovať vlastný keratín, vďaka ktorému sa nechtové tkanivo priebežne uzdravuje.
Ak sa rozhodnete P – Shine vyskúšať, mala by vaša prvá cesta smerovať do salóna, k manikérke. Až si základný postup osvojíte, nemal by to byť problém ani pre vás.
Pre domáci P – Shine ponúkame špeciálne zostavené súpravy, ktoré umožnia kvalitný servis aj u vás doma.


Aplikáciu je možné urobiť iba na zdravé nechty. Ak trpíte poškodenými nechtami po gélovej alebo akrylovej modelácii, vyčkajte na ich opätovnú regeneráciu. Vďaka hĺbkovému uzdraveniu  pomocou ochranných lakov, výživných olejčekov alebo parafínových zábalov budú nechty v priebehu troch mesiacov pripravené na P-Shine.


Aj z tohto dôvodu sme rozšírili ponuku o produkt P – Shine Twinkle. Je vhodný práve pre tenké a zničené nechty. Aplikácia je oproti klasickej technike šetrnejšia a nanáša sa po kvapkách. Zaleští sa do prírodného nechta vo forme zamatového mlieka, takže necht sa pastou nestenčí a nie je zbytočne zaťažený.

p-shine-manikura

Postup je jednoduchý a hlavne rýchly s oslnivým leskom

•    Najskôr si opláchneme ruky teplou vodou a osušíme. Upravíme necht tak, aby jeho dĺžka bola čo najprirodzenejšia. Nezabudneme ani na tvar, ktorý je taktiež dôležitý – použite zelenú stranu pilníka. Toto základné ošetrenie nám umožní jednoduchšiu prácu, bez zbytočných nečistôt. Ružová strana pilníka dokonale vyhladí povrch. Prípadne môžeme odstrániť prebytočnú kožtičku.
 
•    Pilníkom opravíme vzhľad a drsnejšou stranou začistíme nerovnosti. Špeciálne zloženie pilníka napomáha tiež k rýchlemu rastu.
 
•    Na takto upravený a očistený necht začíname pomocou špachtle nanášať pastu. Jej zloženie je čisto na prírodnej báze a skladá sa z dvoch hlavných zložiek – včelieho vosku a materskej kašičky. Obsahuje ďalej glycerín, bentonit, panthenol, parafíny a vitamíny A, E, H, spolu s provitamínom B5.
 
•    Postupne pastu zaleštíme a zároveň potrebnú výživu vpravíme do nechta. Ak budete leštiť necht v jednom smere, zabránite tak zbytočnému štiepeniu nechta.
 
•    Nasleduje vrchná a posledná vrstva. Obsahuje púder z drvených lastúr, ktorý pomocou leštičky opäť zaleštíme a vytvoríme lesklý povrch.
 
•    Ošetríme nechtové lôžko výživným olejom a zároveň ruky premasírujeme.

p-shine-sada
 prípravky P. Shine >>

Ak by vás predsa len omrzel jednoduchý a bezfarebný vzhľad, je možné po dvoch dňoch nanášať farebný lak. Na takto upravený necht to bude veľmi jednoduché a farba krásne vynikne. Nemusíte sa báť, že by ste efekt leštených nechtov poškodili. Aj po odlakovaní zostanú lesklé. Využiť ich teda môžete rovnako, ako podklad pre klasické lakovanie.
Japonská metóda P – Shine je určená pre všetky typy nechtov. Prírodné zložky pomôžu zregenerovať a spevniť nechtové lôžko. Nechty zostávajú odolné pri bežných každodenných činnostiach. A tešiť sa z nich môžete dlhých 14 dní. Je to ideálny kompromis prirodzene vyzerajúcich nechtov.

p-shine-sada-2

 

GELOVE-NEHTY-MODELACIA-NECHTOV