25.8.2015
Kategorie: Články, Recenzie

Sada na gelové nechty

Popis súpravy na gélové nechty SELECT s lampou 36W

V posledných rokoch zažívajú umelé nechty fantastický boom vo svete nechtovej módy. Stále viac žien si necháva svoje prírodné nechty potiahnuť UV gélom doplneným najrôznejšími obrázkami, odzobami, trblietkami, kamienkami či symbolmi. Gélové nechty sú skrátka veľmi kreatívnou záležitosťou. Vaše umelé nechty môžu vždy vyzerať inak – raz môžete dať prednosť francúzskej klasike, druhý raz môžete zatúžiť po ozdobe v podobe trblietavých kamienkov, do tretice zasa nechať svoje nechty zaujímavo pomaľovať.

Fantázii sa medze naozaj nekladú. Možno si aj vy nechávate pravidelne gélové nechty modelovať od manikérky a navštevujete nechtové štúdia, ktoré ale stoja pomerne dosť času a v neposlednom rade aj istú dávku financií. Gélové nechty skrátka niečo stoja – a s tým sa musí počítať. Avšak premýšľali ste niekedy nad vlastným nechtovým štúdiom, kde by ste bola nielen pánom svojho času, ale zároveň by ste rozhodovala o svojich financiách a podstatne by ste ušetrila? Zakúpením nechtovej sady totiž získate všetko potrebné na profesionálnu modeláciu gélových nechtov. Jedná sa o investíciu, ktorá sa rozhodne vyplatí – potrebné pomôcky môžete dokupovať zvlášť, čím výrazne ušetríte vašu peňaženku.

Súprava na gélové nechty SELECT s lampou 36 W je ideálnym pomocníkom na domácu modeláciu nechtov. Obsahuje všetko, čo k modelácii potrebujete. Je doplnená o podrobný návod, v ktorom sa dočítate o jednotlivých postupoch a navyše je aj za veľmi príjemnú cenu, vďaka ktorej si ju môžete dovoliť aj vy!

sada-na-gelove-nechty-raj-nechtov

Súprava na gélové nechty SELECT s lampou 36 W >>

Čo všetko sada na gelové nechty obsahuje:

UV digitálna lampa 36W

Bez UV lampy sa pri modelácii nechtov neobídete. Táto UV lampa je certifikovaná, to znamená zodpovedá tej najvyššej kvalite a je vhodná ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilejšie zákazníčky. Obsahuje časovač na dobu 120 sekúnd, vďaka čomu budete mať prehľad o dobe strávenej vytvrdzovaním UV gélu.

Profi UV gél

UV gél je druhou najdôležitejšou súčasťou modelácie. V tejto súprave nájdete 4 profesionálne UV gély, vďaka ktorým bude vytvorenie umelých nechtov hračka.

     15 ml podkladového UV gélu

     15 ml modelovacieho číreho UV gélu

     15 ml modelovacieho ružového UV gélu

     5 ml FRENCH bieleho UV gélu

Podkladový UV gél vytvára ochranný filter medzi nechtom a gélom, čím sa zvyšuje priľnavosť ďalšej nanášanej vrstvy modelovacieho UV gélu.

Modelovací UV gél slúži na vytvorenie požadovaného tvaru nechta. Nanáša sa na podkladový UV gél, odporúča sa použiť dve vrstvy pre väčšie spevnenie nechta.

Biely FRENCH gél sa používa pri modelácii obľúbenej francúzskej manikúry, kedy je na celý necht použitý ružový modelovací UV gél a na špičke nechta sa použije biely UV gél.

Primer

Primer slúži predovšetkým na odmastenie prírodného nechta. Používa sa pred vlastnou modeláciou a nanesením UV gélu. Zároveň zaručuje naozaj vysokú priľnavosť a zabraňuje odchlipovaniu. Ak nanesiete malé množstvo primeru na prírodnú časť nechta, bude vám na ňom bez problémov držať nalepený tip a následne aj nanesený UV gél.

Cleanser 100 ml

Špeciálny roztok, ktorým sa otvára necht so zatvrdnutým UV gélom. Po vytiahnutí nechtov z UV lampy sa na nich môžu objavovať tzv. gélové výpotky a necht môže lepiť. Neznamená to, že by bola práca zle vykonaná! Naneste si Cleanser na čistiaci papierový tampón a jednoducho s ním nechty otrite.

Čistiace papierové tampóny

Slúžia na očistenie gélových výpotkov na nechtoch či odstránenie a očistenie zvyškov UV gélu, ktorý zostal na štetci.

Opierka rúk

Kto si necháva nechty modelovať alebo si ich modeluje doma, veľmi dobre vie, že ruky môžu začať po určitom čase pobolievať. Vďaka opierke rúk z froté materiálu budete mať pre svoje ruky dostatočné pohodlie.

Tipy French prírodný

V boxe nájdete 100 ks modelovacích tipov v desiatich veľkostiach. Tipy sa lepia na prírodné nechty, modelujú sa z nich zaujímavé tvary a slúžia aj na predĺženie prírodných nechtov.

Gilotina

Nejedná sa o mučiaci nástroj, ale o kliešte na pohodlné zastrihávanie umelých tipov.

Lepidlo

Lepidlo sa používa na nalepenie umelých tipov na prírodné nechty.

Ďalšie doplnky pre gelové nechty:

Zdobenie na nechty

Šablóna na nechtovú modeláciu

Pilník blok biely

1x Nechtový olejček – 15 ml s vôňou

5x Zdobenie na nechty

1x Kefka na opilovaný materiál

5x Pomarančové drievko, dlhé

1x Kopýtko – na úpravu nechtovej kožtičky

8x Pilník

2x rovný biely – hrubosť 100/180

2x rovný biely – hrubosť 80/80

2x rovný čierny – hrubosť 100/180

2x rovný čierny – hrubosť 80/80

Doplnky pre modelovanie gelových nechtov >>

GELOVE-NEHTY-MODELACIA-NECHTOV