nechty

Zdobenie nechtov, čiže keď je úprava nechtov zábava!

Úprava nechtov – či už prírodných alebo umelých – je obsiahla kategória, kde sa fantázii medze rozhodne nekladú. Vďaka stále sa rozširujúcej ponuke rôznorodých zdobítiek si každá žena či slečna dokáže prísť na svoje a nechty si môže buď sama alebo pomocou manikérky upraviť presne podľa svojich prianí a predstáv. Ak aj vás zaujímajú metódy zdobenia nechtov, nenechajte si ujsť nasledujúce riadky!

Zdobenie na nechty >>

Samolepky na nechty

Jednou z najjednoduchších metód zdobenia nechtov je použitie samolepiek. Tie si dnes môžete kúpiť v naozaj pestrej ponuke, ktorá zahŕňa rôznorodé motívy, ornamenty či obrázky alebo nápisy. Práca so samolepkami je veľmi jednoduchá – vybraný motív v podstate len stačí odlepiť a nalepiť na vybraný necht. Ak chcete, aby samolepka dlhšie vydržala, je možné ju pretrieť vrstvou bezfarebného gélu. Výhodou samolepiek nie je iba jednoduchá aplikácia, ale aj cenová dostupnosť.

Samolepky na nechty >>

samolepky-na-nechty

Pečiatky na nechty

Veľmi obľúbenou metódou zdobenia sú pečiatky, ktorá získavajú stále väčšiu popularitu. V tomto prípade sa vybraný motív na nechty prenáša pomocou pečiatky z doštičky, ktorú si tiež môžete vybrať z pestrej ponuky. Vyberať tak môžete nielen z nápisov, ale aj obrázkov či rôznych motívov. K aplikácii je potrebný kvalitný a dostatočne hustý lak na nechty. Pre lepšiu odolnosť odporúčame nechty prelakovať vrstvou bezfarebného laku.

Pečiatky na nechty >>

peciatky-na-nechty

Fimo zdobenie

Tak trochu extravagantná metóda – to je farebné a veselé fimo! Cenovo dostupná alternatíva, ktorej aplikácia vyžaduje trochu cviku, vám dáva jedinečnú príležitosť vybočiť z radu a pomocou vašich nechtov zaujať vaše okolie. Aj v tejto oblasti rozhodne je z čoho vyberať – kvietka, postavičky, smajlíci, motýliky a veľa ďalšieho. Za najväčšiu výhodu je možné označiť nízku nákupnú cenu.

Fimo zdobenie >>

fimo-zdobenie-na-nechty

Glitter

Ak hľadáte elegantnú formu úpravy nechtov, potom jednoznačne vsaďte na glitter. Veľa lákavých farieb a odtieňov vám dáva príležitosť vytvoriť si nechty podľa vášho gusta. S trblietavými nechtami vás nikto zaručene len tak neprehliadne. Aplikácia je pomerne jednoduchá a cena dostupná.

Glitter na úpravy nechtov >>

glitter-zdobenie-nechtov

Zdobiace pásiky na nechty

Jednoduchá aplikácia a zaujímavý vzhľad – to vám sľubujú zdobiace pásiky, s ktorými môžete na vašich nechtoch vytvoriť skutočné divy. Pásiky sa dajú kúpiť v niekoľkých odtieňoch za rozumnú cenu. Po aplikácii je dobré pásiky z dôvodu dlhšej výdrže buď pretrieť vrstvou bezfarebného laku alebo je možné aplikovať na ne vrstvu gélu a ten potom nechať vytvrdnúť v UV lampe.

Zdobiace pásiky >>

samolepky-na-nehty-1